fbpx

PVC angaar Norda 55

3,100.00

Mõõdud 10 x 5,5 x 5,3 m, pindala 55m2. Sissepääsude ava suurus 3,4 x 4,1 m. PVC materjal 650 g/m², UV kiirgusele vastupidav; värvus valge; Karkassi vahe 2 meetrit. Võimalik paigaldada ilma vundamendita pinnasele. Hinnale lisandub käibemaks.

Kategooria:

Kirjeldus

PVC angaar Norda 55

PVC angaar Norda 55 mõõdud on 10 x 5,5 x 5,3 m, pindala 55m2. Sissepääsu ava suurus 3,4 x 4,1 m. PVC materjal 650 g/m², UV kiirgusele vastupidav; värvus valge; Karkassi vahe 2 meetrit. Võimalik paigaldada ilma vundamendita pinnasele. Paigaldada võib ise või tellida meilt. Tihe karkass tagab vastupidavuse lumekoormusele.

Tehnilised andmed

 

Mõõdud 10 x 5,5 x 5,3 meetrit
Ukse suurus 3,4 x 4,1 meetrit
Tendi tüüp 650 g/m2 PVC, UV kiirguse kindel
Tendi värv Valge või roheline
Kaarte vaheline kaugus 2 meetrit
Sisemine pindala 55 m2

Kõrgus seina ääres 4,1 meetrit.

Huvi korral võta meiega ühendust ja kirjuta oma soov siia:

  Järelmaksu võimalus ettevõtetele ja eraisikutele

   

  Kasutusala

  Angaari võib kasutada mistahes varjualuseks. Oma kuju poolest on ta eriti sobiliks veoautode varjualuseks. Ukse mõõt on arvestatud, et sisse mahuks mistahes veoauto või muu tehnika. Mõlemale poole jääb piisavalt ruumi, et tegutseda remondiga või ehitada seina äärde riiulid.

  Vastupidavus

  Kõik meie angaarid on valmistatud vastavalt regiooni kliimatingimustele. Kuna Eestis ja Soomes on lumekoormuse, tuulte ja tormide võimalus suurem, siis oleme valmistanud konstruktsioonid tugevast 60×1,5mm tsingitud torudest. PVC katte on valitud pigem tugevam, et oleks tagatud pikk eluiga. Erinevate allikate kohaselt loetakse PVC elueaks meie regioonis umbes 20+ aastat.

  Paigaldus

  Angaari on lihtne paigaldada. Kahe inimesega on võimalik angaar püsti panna 1 päevaga. Esmalt kinnitatakse maa külge postide tugitallad. Kinnitus toimub vastavalt pinnasele.  Võimalik on panna ka tavalisele muldpinnale. Paigalduseks on kaasas 16x500mm metall vaiad. Iga posti kohta on kolm kinnitust. Kinni trambitud pinnasele tuleb enne augud ette puurida ja kasutada suruhaamrit.Nööride paigaldus Tendi paigalduseks on katte ääre sisse tehtud tasku, milles on metall toru. Tent kinnitub iga talla juures koormarihmaga ümber selle toru. Selle abil pingutatakse tenti võrdselt iga posti juurest. Terve tent on angaari jaoks ühest tükist ega vaja eraldi liitmist. Uks paigaldatakse eraldi ja pingutatakse nööride abil. Samuti pingutatakse nööridega kogu tent otstest, et saavutada võimalikult pingel ja voltideta katus ning seinad.

  Vaata täpsemalt paigaldustingimusi.

  Projekt

  Kui klient soovib või kohalik omavalitsus nõuab, siis saame pakkuda angaarile projekti. Projekti kohta saab täpsemalt lugeda siit: https://pvcangaarid.ee/projekt

  Garantii

  Garantii angaaridele on 3 aastat.