fbpx

PVC angaar EURO 225

12,000.00

Mõõdud 18,3 x 12,2 x 5,8 m, pindala 224m2. Sissepääsude ava suurus 4,6 x 4,2 m. PVC materjal 750 g/m², UV kiirgusele vastupidav; värvus valge; Karkassi vahe 1,5 meetrit. Angaari mõlemas otsas tõstetavad uksed. PVC angaar EURO 225 on topelt konstruktsiooniga karkass. Hinnale lisandub käibemaks.

Kategooria:

Kirjeldus

PVC angaar EURO 225

PVC angaar EURO 225 mõõdud on 18,3 x 12,2 x 5,8 m, pindala 224m2. Sissepääsude ava suurus 4,6 x 4,2 m. PVC materjal 750 g/m², UV kiirgusele vastupidav; värvus valge; Karkassi vahe 1,5 meetrit. Paigaldada võib ise või tellida meilt. Angaari mõlemas otsas tõstetavad uksed. PVC angaaril EURO 225 on topelt konstruktsiooniga karkass, mis tagab hea vastupidavuse lumekoormusele.

Tehnilised andmed

Mõõdud 18,3 x 12,2 x 5,8 meetrit
Ukse suurus 4,6 x 4,2 meetrit
Tendi tüüp 750 g/m2 PVC, UV kiirguse kindel
Tendi värv Valge
Kaarte vaheline kaugus 1,5 meeter
Sisemine pindala 224 m2

Seina kõrgus angaari servas 3,5 meetrit.

Huvi korral võta meiega ühendust ja kirjuta oma soov siia:

  Järelmaksu võimalus ettevõtetele ja eraisikutele

  Kasutusala

  Angaari võib kasutada mistahes varjualuseks. Kasutatakse väga palju tööstuses ja suurteks ladudeks. Ukse mõõt on arvestatud, et sisse mahuks mistahes veoauto või muu tehnika. Mõlemale poole jääb piisavalt ruumi, et tegutseda remondiga või ehitada seina äärde riiulid.

  Kui soovite angaai pikemaks teha, siis on võimalik sarnaseid mudeleid üksteisega liita.

  Vastupidavus

  Kõik meie angaarid on valmistatud vastavalt regiooni kliimatingimustele. Kuna Eestis ja Soomes on lumekoormuse, tuulte ja tormide võimalus suurem, siis oleme valmistanud konstruktsioonid tugevast 60×1,5mm tsingitud torudest. EURO seeria angaarid on kõik fermidega, ehk topelt karkassiga. PVC katte on valitud pigem tugevam, et oleks tagatud pikk eluiga. Erinevate allikate kohaselt loetakse PVC elueaks meie regioonis umbes 20+ aastat.

  Paigaldus

  Angaari on lihtne paigaldada. Kolme inimesega on võimalik angaar püsti panna 4-5 päevaga. Esmalt kinnitatakse maa külge postide tugitallad. Kinnitus toimub vastavalt pinnasele.  Võimalik on panna ka tavalisele muldpinnale. Paigalduseks on kaasas 16x900mm metall vaiad. Iga posti kohta on kolm kinnitust. Kinni trambitud pinnasele tuleb enne augud ette puurida ja kasutada suruhaamrit. Tendi paigalduseks on katte ääre sisse tehtud tasku, milles on metall toru. Tent kinnitub iga talla juures koormarihmaga ümber selle toru. Selle abil pingutatakse tenti võrdselt iga posti juurest. Terve tent on angaari jaoks ühest tükist ega vaja eraldi liitmist.   Uksed paigaldatakse eraldi ja pingutatakse nööride abil. Samuti pingutatakse nööridega kogu tent otstest, et saavutada võimalikult pingel ja voltideta katus ning seinad.Vaata täpsemalt paigaldustingimusi.

  Projekt

  Kui klient soovib või kohalik omavalitsus nõuab siis saame pakkuda angaarile projekti. Projekti kohta saab täpsemalt lugeda siit: https://pvcangaarid.ee/projekt

  Garantii

  Garantii angaaridele on 3 aastat.