fbpx

PVC Angaar MARCO 84-62

3,700.00

Mõõdud 12 x 7 x 4,8 m, pindala 84m2. Sissepääsude ava suurus 3,7 x 3,5 m. PVC materjal 650 g/m², UV kiirgusele vastupidav; värvus valge; Karkassi vahe 2 meetrit. Võimalik paigaldada ilma vundamendita pinnasele. Lisandub käibemaks.

Kategooria:

Kirjeldus

PVC Angaar MARCO 84-62

PVC Angaar MARCO 84-62 mõõdud on 12 x 7 x 4,8 m, pindala 110m2. Sissepääsude ava suurus 3,7 x 3,5 m. PVC materjal 650 g/m², UV kiirgusele vastupidav; värvus valge; Karkassi vahe 2 meetrit. Võimalik paigaldada ilma vundamendita pinnasele. Paigaldada võib ise või tellida meilt. Tihe karkass tagab vastupidavuse lumekoormusele.

Tehnilised andmed

Mõõdud 12 x 7 x 4,8 meetrit
Ukse suurus 3,7 x 3,5 meetrit
Tendi tüüp 650 g/m2 PVC, UV kiirguse kindel
Tendi värv Valge
Kaarte vaheline kaugus 2 meetrit
Sisemine pindala 84 m2

Huvi korral võta meiega ühendust ja kirjuta oma soov siia:

  Järelmaksu võimalus ettevõtetele ja eraisikutele

  Kasutusala

  Angaari võib kasutada mistahes varjualuseks. See angaar on eriti sobilik koduses majapidamises kus ei ole vajalik suur pindala. Samas on angaar sees väga ruumikas ja piisavalt suurte ustega, et mahutada selle alla mistahes tehnika. Sovib hästi ka põllumajandussaaduste hoiustamiseks ja loomapidamiseks. Seinad on piisavalt järsu tõusuga, et ladustada asju kohe seina ääres või ehitada sinna riiulid.

  Kui soovite angaai pikemaks teha, siis on võimalik sarnaseid mudeleid üksteisega liita.

  Vastupidavus

  Kõik meie angaarid on valmistatud vastavalt regiooni kliimatingimustele. Marco seeria mudelid on valmistatud terava tipuga, et lume eemaldumine oleks võimalikult hea. Kuna Eestis ja Soomes on lumekoormuse, tuulte ja tormide võimalus suurem, siis oleme valmistanud konstruktsioonid tugevast 60×1,5mm tsingitud torudest. PVC katte on valitud pigem tugevam, et oleks tagatud pikk eluiga. Erinevate allikate kohaselt loetakse PVC elueaks meie regioonis umbes 20+ aastat.

  PaigaldusjuhendKoormarihma kinnitus

  Angaari on lihtne paigaldada. Kahe inimesega on võimalik angaar püsti panna 1 päevaga. Esmalt kinnitatakse maa külge postide tugitallad. Kinnitus toimub vastavalt pinnasele.  Võimalik on panna ka tavalisele muldpinnale. Paigalduseks on kaasas 16x500mm metall vaiad. Iga posti kohta on kolm kinnitust. Kinni trambitud pinnasele tuleb enne augud ette puurida ja kasutada suruhaamrit. Tendi Nööride paigalduspaigalduseks on katte ääre sisse tehtud tasku, milles on metall toru. Tent kinnitub iga talla juures koormarihmaga ümber selle toru. Selle abil pingutatakse tenti võrdselt iga posti juurest. Terve tent on angaari jaoks ühest tükist ega vaja eraldi liitmist.   Uksed paigaldatakse eraldi ja pingutatakse nööride abil. Samuti pingutatakse nööridega kogu tent otstest, et saavutada võimalikult pingel ja voltideta katus ning seinad. Vaata täpsemalt paigaldustingimusi.

   

   

   

  Projekt

  Kui klient soovib või kohalik omavalitsus nõuab siis saame pakkuda angaarile projekti. Projekti kohta saab täpsemalt lugeda siit: https://pvcangaarid.ee/projekt

  Garantii

  Garantii angaaridele on 3 aastat.