fbpx

PVC Angaar Alaska Extreme 180-71

8,250

Mõõdud 20 x 9,15 x 5,5 m, pindala 184m2. Sissepääsude ava suurus 3,7 x 4,4 m. PVC materjal 750 g/m², UV kiirgusele vastupidav; värvus valge; Karkassi vahe 1 meeter. Võimalik paigaldada ilma vundamendita pinnasele. Angaari mõlemas otsas tõstetavad uksed. Lisandub käibemaks.

Kategooria:

Kirjeldus

PVC Angaar Alaska Extreme 180-71

PVC Angaar Alaska Extreme 180-71 mõõdud on 20 x 9,15 x 5,5 m, pindala 110m2. Sissepääsude ava suurus 3,7 x 4,4 m. PVC materjal 750 g/m², UV kiirgusele vastupidav; värvus valge; Karkassi vahe 1 meeter. Võimalik paigaldada ilma vundamendita pinnasele. Paigaldada võib ise või tellida meilt. Angaari mõlemas otsas tõstetavad uksed. Tihe karkass tagab vastupidavuse lumekoormusele.

Tehnilised andmed

Mõõdud 20 x 9,15 x 5,5 meetrit
Ukse suurus 3,7 x 4,4 meetrit
Tendi tüüp 750 g/m2 PVC, UV kiirguse kindel
Tendi värv Valge
Karkassi materjal Tsingitud ovaalne metalltoru 70x40mm
Kaarte vaheline kaugus 1 meeter
Sisemine pindala 183 m2

Huvi korral võta meiega ühendust ja kirjuta oma soov siia:

  Järelmaksu võimalus ettevõtetele ja eraisikutele

  Kasutusala

  Alaska seeria angaarid on väga sobilikud karmisesse tingimustesse, kus lumekoormus ja tuul võivad olla normist tunduvalt suuremad. Näiteks Soome ja Rootsi põhja regioonid. Angaari suureks eeliseks on kõrge uks, kust mahub sisser mistahes tehnika. Angaari kaarte vahe on tehtud võimalikult tihedaks, et tagada karkassi võimalikult hea tugevus.

  Kui soovite angaai pikemaks teha, siis on võimalik sarnaseid mudeleid üksteisega liita.

  Vastupidavus

  Kõik meie angaarid on valmistatud vastavalt regiooni kliimatingimustele. Alaska seeria mudelid on valmistatud terava tipuga, et lume eemaldumine oleks võimalikult hea. Kuna Eestis ja Soomes on lumekoormuse, tuulte ja tormide võimalus suurem, siis oleme valmistanud konstruktsioonid tugevast ovaalsest tsingitud torust. PVC katte on valitud pigem tugevam, et oleks tagatud pikk eluiga. Erinevate allikate kohaselt loetakse PVC elueaks meie regioonis umbes 20+ aastat.

  PaigaldusjuhendKoormarihma kinnitus

  Angaari on lihtne paigaldada. Kahe inimesega on võimalik angaar püsti panna 1 päevaga. Esmalt kinnitatakse maa külge postide tugitallad. Kinnitus toimub vastavalt pinnasele.  Võimalik on panna ka tavalisele muldpinnale. Paigalduseks on kaasas 16x500mm metall vaiad. Iga posti kohta on kolm kinnitust. Kinni trambitud pinnasele tuleb enne augud ette puurida ja kasutada suruhaamrit. Tendi Nööride paigalduspaigalduseks on katte ääre sisse tehtud tasku, milles on metall toru. Tent kinnitub iga talla juures koormarihmaga ümber selle toru. Selle abil pingutatakse tenti võrdselt iga posti juurest. Terve tent on angaari jaoks ühest tükist ega vaja eraldi liitmist.   Uksed paigaldatakse eraldi ja pingutatakse nööride abil. Samuti pingutatakse nööridega kogu tent otstest, et saavutada võimalikult pingel ja voltideta katus ning seinad. Vaata täpsemalt paigaldustingimusi.

   

   

   

  Projekt

  Kui klient soovib või kohalik omavalitsus nõuab siis saame pakkuda angaarile projekti. Projekti kohta saab täpsemalt lugeda siit: https://pvcangaarid.ee/projekt

  Garantii

  Garantii angaaridele on 3 aastat.