Suositukset
Soovitused
Soovitused PVC angaaride valikul. Millele tuleks tähelepanu pöörata ja mis tagavad angaari pika eluea.
Kuidas valida angaari?
Väravate arv ja nende suurused
Katte paksus ja selle kinnitussüsteem
Raami tüüp, kaarte vahede pikkus
Kaarte arv ja maa külge kinnitamise tüüp
Teiste klientide tagasiside
Hoolitsemine kattega angaaride eest
Soovitatakse kord aastas kontrollida:
Metallist konstruktsioonid – teha kindlaks, et kõik poldid ja kinnitused on omal kohtal ja tugevalt fikseeritud;
Kate – kontrollida, et kattel poleks mehaanilisi vigastusi, samuti on vaja tähelepanu pöörata, et kate oleks tugevalt pingutatud;
Lume raskuse taluvus – nagu igal ehitisel, tuleb ka siin jälgida talvel lume kogunemist angaaril. Nähes suuremat lume kogumit, suruge seestpoolt kergelt vastu katet, et lumi maha saada. Kinnitusköied – tehke kindlaks, et kinnitused, mis fikseerivad katet, oleks terved ja hästi peale tõmmatud.
Turu peal pakutavate angaaride võrdlus
Nagu me teame, on turul suur valik angaaride tüüpe – kattega ja metallist angaarid, puidust konstruktsioonid, täispuhutavad mudelid. Paljud inimesed on segaduses valikuga, sest iga müüja kiidab ainult oma toodet. Õige valik on tavaliselt kuskil nende keskel.
Näiteks metallist seintega angaarid tunduvad ohutumad ja kindlamad, kui kattega angaarid, ja eks ta niimoodi ole ka. Kuid mõnel juhul ka metallikihi paksus võib olla 0.2- 0.4mm. Seda ei tohi võtta, kui kindlat kaitset oma vara jaoks, samahästi võite oma varanduse fooliumi voltida. Ainuke võimalus vastu saada vargusele on turvamehed ja signalisatsioon.
Hea metallist angaar maksab kaks-kolm korda rohkem, kui kattega angaar, mida meie pakume. Samas on palju mudeleid, mida pakutakse natuke suurema hinna eest. Kuid vaadake neid tähelepanelikult: milline on raami konstruktsioon, kaarte vahede pikkus, torude paksus? Ärge unustage, et metalli peale koguneb lumi, erinevalt kattega angaaridest.
Teine äärmus on angaarid, mida pannakse kokku ajutiste lehtlate põhimõttel (peenikesed torud konstruktsiooni üleval hoidmiseks, maa külge kinnitused telkide pulkadega), need mudelid on väga odavad, kuid mõelge, kas lumiselt talvel või tormi ajal tahaksite te seal sees viibida?
Niisiis, lihtne nõuanne: uurige välja kogu info, ärge vaadake ainult odavat hinda ja ilusaid iseloomustusi. Peab leidma OMA hinna/vajaduse/kvaliteedi balansi.
Meie angaaride tugevad küljed
Kõiki angaare on võimalik kohandada erinevateks kliimaoludeks. Pole universaalset varianti Hispaania ja Soome jaoks.
- Hinna ja kvaliteedi suhe. Me ei küsi enda angaaride eest hinda, mis oleks nagu kulla eest. Kuid, kui me alandaks hinda, see mõjutaks koheselt kvaliteeti. Tootjal on alati võimalus leida, kust saaks materjali peal kokku hoida, kuid me ei taha seda teha. Lisaks me arendame pidevalt oma angaare, et mitte oodata probleemide teket, vaid ennetada neid.
- Kõikidele angaaridele, kasvuhoonetele ja varikatustele pakume garantiid ja hooldust.
- Peaaegu kõik angaaride mudelid on koheselt kättesaadavad. Tavaliselt on tarnetähtaeg paar nädalat peale ostu sooritamist, kui toode pole kohapeal laos.
- Kiire ja lihnte ülespanek. Juhul kui te tahate kokku hoida ja paigaldada angaari ise, saame teid aidata. Angaariga koos anname me instruktsiooni, samuti on meie kodulehel paigaldamiste pildid ja videod. Vajadusel saab meie töömees alati teid aidata.
- Lihtne remont. Katte riknemise juhul saate te selle alati kokku kleepida või keevitada ilma kogu konstruktsiooni lahti võtmiseta.
- Mobiilsus. Vajadusel võite paigutada angaar teise kohta. Seda saab teha minimaalsete pingutustega. See on väga aktuaalne, kui te rendite platsi, kuhu on paigaldatud angaar.
Angaaride ventilatsioon
Ventilatsioon on protsess, kui vana õhk lahkub ruumist ja asendub värske õhuga väljaspoolt. Selle jooksul, kui tekib vajadus, õhk filtreerub, soojeneb või jaheneb, lisaks muutub kuivemaks või niiskemaks. Selline õhu vahetus ruumis annab:
- hapniku(O2)hulga suurenemise õhus,
- süsihappegaasi(CO2) hulga vähenemise,
- liigse niiskuse eemaldamise,
- õhu mustuse likvideerimise.
Kõige lihtsam ventilatsiooni viis on loomulik ventilatsioon, kui õhk satub ruumi akende, uste, väravate, õhutorude jms. kaudu. Teine võimalus on sundventilatsioon, kasutades ventilaatoreid. See võimalus on ka õhku ärakandev ( kui ventilaatorid tõmbavad ruumist kasutatud õhu välja) ja värsket õhku sisse. Samuti saab neid võimalusi kombineerida.
Niisiis, kui meie angaaride kasutusspetsiifilisus näitab, et loomulikust ventilatsioonist on vähe (näiteks loomakasvatuseks või ohtlikke ainete säilitamiseks), tuleks lisaks mõelda sundventilatsioon.
Võitlus kondensaadiga
Kui soe ja niiske õhk reageerivad külma pinnaga (praegusel juhul kattega), siis niiskus hakkab kondenseeruma, teisalt öeldes, see hakkab muutuma veeks. See juhtub, sellepärast et jahe õhk ei suuda hoida niiskust nagu soe õhk. Üks võimalus selle vastu on antikondensaatsed kiled.
Antikondensaatne kile või teisiti öeldes veekindel kile, mida kasutatakse katuste isoleerimiseks. Üldiselt kasutakse seda viilkatustel. Praegusel ajal on nende kilede põhitüüp hajutav kile. Ta võimaldab veeaurul üles tõusta, samal ajal niiskust mitte läbi lastes. Niimoodi saab katus „hingata“. Selle kile parandus on väga lihtne, mis võimaldab seda lihtsalt kasutada meie angaarides vajaduse tekkimisel.