fbpx

Укрытия для контейнер ST36-62

1,700.00

Mõõdud on 6,06 x 6,1 x 1,8 m., pindala 36m2. PVC materjal 650 g/m², UV kiirgusele vastupidav; värvus valge; Karkassi vahe 2 meetrit.

 • Hinnale lisandub tehnika rent. Vaata kindlasti paigaldustingimusi! 

Описание

Konteineri katted ST36-62

Konteineri katted on spetsiaalselt ette nähtud kahe konteineri paigaldamiseks. Nad kaitsevad materjale, ehitusseadmeid või sõidukeid halbade ilmastikutingimuste eest. Seda ökonoomset ja vastupidavat ladustamislahendust saab kasutada töökohana. Võimalik on täiesti suletud ala, valides täiendavad esi- ja tagaseinad. Nende katuste paigaldamine on  lihtne ja kiire. Alati on võimalik neid maha võtta ja teisaldada. Tänaseks pakume kahte tüüpi kaartega: ühekaarsed või topelt raamiga.

Tehnilised andmed

Mõõdud 6,06 x 6,1 x 1,8 meetrit
Tendi tüüp 650 g/m2 PVC, UV kiirguse kindel
Tendi värv Valge
Kaarte vaheline kaugus  meetrit
Sisemine pindala 36 m2

Järelmaksu võimalus ettevõtetele ja eraisikuteleHuvi korral võta meiega ühendust ja kirjuta oma soov siia:

   

  Paigaldusjuhend

  Kõikide varjualustega on kaasas paigaldusjuhend. Ise paigaldades vaata kindlasti soovitusi ja tingimusi «Paigaldus» alamjaotuse alt.

  Vastupidavus

  ST36-62 seeria mudelid on valmistatud tugevast karkassist — 2 meetriste vahedega. Samuti on kasutatud vastupidavat 650g/m2 PVC materjali. See tagab väga hea vastupidavuse ka suurema lumekoormuse all. Kui on võimalik siis võib pikema eluea jaoks paigaldada angaari vaadates, mis suunast puhuvad valdavad tuule.

  Garantii

  Garantii angaaridele on 3 aastat.