PVC angaar Norda 100

4,800

Mõõdud 20 x 5,5 x 5,3 m, pindala 100m2. Sissepääsude ava suurus 3,4 x 4,1 m. PVC materjal 650 g/m², UV kiirgusele vastupidav; värvus valge; Karkassi vahe 2 meetrit. Võimalik paigaldada ilma vundamendita pinnasele. Angaari mõlemas otsas tõstetavad uksed. Hinnale lisandub käibemaks.

  • 600 €

  Hinnale lisandub tehnika rent. Vaata kindlasti paigaldustingimusi! 

  • 0 €
  • 90 €
  • 125 €
  • 150 €
Kategooriad: ,

Kirjeldus

PVC angaar Norda 100

PVC angaar Norda 100 mõõdud on 20 x 5,5 x 5,3 m., pindala 50m2. Sissepääsude ava suurus 3,4 x 4,1 m. PVC materjal 650 g/m², UV kiirgusele vastupidav; värvus valge; Karkassi vahe 2 meetrit. Võimalik paigaldada ilma vundamendita pinnasele. Paigaldada võib ise või tellida meilt. Angaari mõlemas otsas tõstetavad uksed. Tihe karkass tagab vastupidavuse lumekoormusele.

Tehnilised andmed

Mõõdud 20 x 5,5 x 5,3 meetrit
Ukse suurus 3,7 x 4 meetrit
Tendi tüüp 650 g/m2 PVC, UV kiirguse kindel
Tendi värv Valge või roheline
Kaarte vaheline kaugus 2 meetrit
Sisemine pindala 100 m2

Huvi korral võta meiega ühendust ja kirjuta oma soov siia:

Järelmaksu võimalus ettevõtetele ja eraisikutele

Paigaldusjuhend

Angaari on lihtne paigaldada. Kahe inimesega on võimalik angaar püsti panna 1 päevaga. Esmalt kinnitatakse maa külge postide tugitallad. Kinnitus toimub vastavalt pinnasele ja on Koormarihma kinnitus võimalik panna ka tavalisele muldpinnale. Selleks on kaasas 16x500mm metall vaiad. Iga posti kohta on kolm kinnitust. Kinni trambitud pinnasele tuleb enne augud ette puurida ja kasutada suruhaamrit. Nööride paigaldus Tendil on ääre sisse tehtud tasku, milles on metall toru. Tent kinnitub iga talla juures koormarihmaga ümber selle toru. Selle abi pingutatakse tenti võrdselt iga posti juurest. Terve tent on angaari jaoks ühest tükist ega vaja eraldi liitmist.   Uksed paigaldatakse eraldi ja pingutatakse nööride abil. Samuti pingutatakse nööridega kogu tent otstest, et saavutada võimalikult pingel ja voltideta katus ning seinad.

Paigaldusjuhendi angaarile leiad siit. – faili üles laadimine

Vastupidavus

ULA seeria mudelid on valmistatud terava tipuga, et kaitsta lumekoormuse eest. Samuti on kasutatud vastupidavat 650g/m2 PVC materjali. See tagab väga hea vastupidavuse ka suurema lumekoormuse all. Kuna kaarte iga tugijalg kinnitatakse maa külge vaiadega, siis pole kartust tuulte suhtes. Kui on võimalik siis võib pikema eluea jaoks paigaldada angaari vaadates, mis suunast puhuvad valdavad tuule.

Garantii

Garantii angaaridele on 3 aastat.