ПВХ тентовый ангар ULA 110 — 72

3,600

Площадь 110 м2. Размеры 12 x 9,15 x 4,5 метра. Усиленные ворота скручивающегося типа с обоих сторон шириной 3.7м., высотой 4м. Тип тента 750 г/м2 ПВХ, устойчивый к УФ лучам. Цвет тента белый или зеленый. Пролёты между арками 2 метра. Цена без НДС.

 

  • 500 €

  Hinnale lisandub tehnika rent. Vaata kindlasti paigaldustingimusi! 

  • 0 €
  • 90 €
  • 125 €
  • 150 €

Описание

PVC angaar ULA 110 — 72

PVC angaar ULA 110 mõõdud on 12 x 9,15 x 4,5 m, pindala 110m2. Sissepääsude ava suurus 3,7 x 4 m. PVC materjal 750 g/m², UV kiirgusele vastupidav; värvus valge; Karkassi vahe 2 meetrit. Võimalik paigaldada ilma vundamendita pinnasele. Paigaldada võib ise või tellida meilt. Angaari mõlemas otsas tõstetavad uksed. Tihe karkass tagab vastupidavuse lumekoormusele.

Tehnilised andmed

Mõõdud 12 x 9,15 x 4,5 meetrit
Ukse suurus 3,7 x 4 meetrit
Tendi tüüp 750 g/m2 PVC, UV kiirguse kindel
Tendi värv Valge või roheline
Kaarte vaheline kaugus 2 meetrit
Sisemine pindala 110 m2

Huvi korral võta meiega ühendust ja kirjuta oma soov siia:

Järelmaksu võimalus ettevõtetele ja eraisikutele

Kasutusala

Angaari võib kasutada mistahes varjualuseks. ULA seeria on üks populaarseimaid ja kasutatakse väga laialdaselt. Ukse mõõt on arvestatud, et sisse mahuks mistahes veoauto või muu tehnika. Väga palju kasutuses töötstuses ladudena, töötstustehnika varjualustena, väliladudena jne.

Kui soovite angaai pikemaks teha, siis on võimalik sarnaseid mudeleid üksteisega liita.

Vastupidavus

Kõik meie angaarid on valmistatud vastavalt regiooni kliimatingimustele. Kuna Eestis ja Soomes on lumekoormuse, tuulte ja tormide võimalus suurem, siis oleme valmistanud konstruktsioonid tugevast 60×1,5mm tsingitud torudest. PVC katte on valitud pigem tugevam, et oleks tagatud pikk eluiga. Erinevate allikate kohaselt loetakse PVC elueaks meie regioonis umbes 20+ aastat. ULA seeria mudelid on valmistatud väga tiheda karkassiga — 1 meeter. Samuti on kasutatud vastupidavat 750g/m2 PVC materjali. See tagab väga hea vastupidavuse ka suurema lumekoormuse all.

Paigaldusjuhend

Angaari on lihtne paigaldada. Kahe inimesega on võimalik angaar püsti panna 1 päevaga. Esmalt kinnitatakse maa külge postide tugitallad. Kinnitus toimub vastavalt pinnasele.  Võimalik on panna ka tavalisele muldpinnale. Paigalduseks on kaasas 16x500mm metall vaiad. Iga posti kohta on kolm kinnitust. Kinni trambitud pinnasele tuleb enne augud ette Koormarihma kinnituspuurida ja kasutada suruhaamrit. Tendi paigalduseks on katte ääre sisse tehtud tasku, milles on metall toru. Tent kinnitub iga talla juures koormarihmaga ümber selle toru. Selle abil pingutatakse tenti võrdselt iga posti juurest. Terve tent on Nööride paigaldusangaari jaoks ühest tükist ega vaja eraldi liitmist.   Uksed paigaldatakse eraldi ja pingutatakse nööride abil. Samuti pingutatakse nööridega kogu tent otstest, et saavutada võimalikult pingel ja voltideta katus ning seinad.Vaata täpsemalt paigaldustingimusi.

 

 

Projekt

Kui klient soovib või kohalik omavalitsus nõuab siis saame pakkuda angaarile projekti. Projekti kohta saab täpsemalt lugeda siit: https://pvcangaarid.ee/projekt

Garantii

Garantii angaaridele on 3 aastat.