ПВХ тентовый ангар Norda 50-62

2,400

Площадь 56 м2. Размеры 10 x 5,5 x 5,3 метра. Усиленные ворота скручивающегося типа с обоих сторон шириной 3.7м., высотой 4,1м. Тип тента 650 г/м2 ПВХ, устойчивый к УФ лучам. Цвет тента белый или зеленый. Пролёты между арками 2 метра. Цена без НДС.

  • 400 €

  Hinnale lisandub tehnika rent. Vaata kindlasti paigaldustingimusi! 

  • 0 €
  • 90 €
  • 125 €
  • 150 €

Описание

ПВХ тентовый ангар Norda 50-62

ПВХ тентовый ангар Norda 50-62 размеры 10 x 5,5 x 5,3 метра, площадь 50м2, размер ворот (шxb) 3,4 x 4,1 м. с обоих сторон. Тип тента 650 г/м2 ПВХ, устойчивый к УФ лучам. Пролёты между арками 2 метра.
Võimalik paigaldada ilma vundamendita pinnasele. Paigaldada võib ise või tellida meilt. Angaari mõlemas otsas tõstetavad uksed. Tihe karkass tagab vastupidavuse lumekoormusele.

Технические данные

Размеры (ДxШxB) 10 x 5,5 x 5,3 м.
Размер ворот (ШxB) 3,4 x 4,1 м. с обоих сторон
Тип тента 650 г/м2
ПВХ, устойчивый к УФ лучам.
Цвет тента белый или зеленый
Пролёты между арками 2 метра
Площадь 50 м²

Высота у стены 4,1 метра.

Если вы заинтересованы, свяжитесь с нами и напишите ваш запрос здесь:

Возможность рассрочки для юридических и физических лиц

Kasutusala

Angaari võib kasutada mistahes varjualuseks. Oma kuju poolest on ta eriti sobiliks veoautode varjualuseks. Ukse mõõt on arvestatud, et sisse mahuks mistahes veoauto või muu tehnika. Mõlemale poole jääb piisavalt ruumi, et tegutseda remondiga või ehitada seina äärde riiulid.

Vastupidavus

Kõik meie angaarid on valmistatud vastavalt regiooni kliimatingimustele. Kuna Eestis ja Soomes on lumekoormuse, tuulte ja tormide võimalus suurem, siis oleme valmistanud konstruktsioonid tugevast 60×1,5mm tsingitud torudest. PVC katte on valitud pigem tugevam, et oleks tagatud pikk eluiga. Erinevate allikate kohaselt loetakse PVC elueaks meie regioonis umbes 20+ aastat.

Paigaldus

Angaari on lihtne paigaldada. Kahe inimesega on võimalik angaar püsti panna 1 päevaga. Esmalt kinnitatakse maa külge postide tugitallad. Kinnitus toimub vastavalt pinnasele.  Võimalik on panna ka tavalisele muldpinnale. Paigalduseks on kaasas 16x500mm metall vaiad. Iga posti kohta on kolm kinnitust. Kinni trambitud pinnasele tuleb enne augud ette puurida ja kasutada suruhaamrit.Nööride paigaldus Tendi paigalduseks on katte ääre sisse tehtud tasku, milles on metall toru. Tent kinnitub iga talla juures koormarihmaga ümber selle toru. Selle abil pingutatakse tenti võrdselt iga posti juurest. Terve tent on angaari jaoks ühest tükist ega vaja eraldi liitmist.   Uksed paigaldatakse eraldi ja pingutatakse nööride abil. Samuti pingutatakse nööridega kogu tent otstest, et saavutada võimalikult pingel ja voltideta katus ning seinad.

Vaata täpsemalt paigaldustingimusi.

Projekt

Kui klient soovib või kohalik omavalitsus nõuab, siis saame pakkuda angaarile projekti. Projekti kohta saab täpsemalt lugeda siit: https://pvcangaarid.ee/projekt

Garantii

Garantii angaaridele on 3 aastat.