монтаж

Kõik meie tooted on varustatud paigaldusjuhenditega. Juhendi järgi on võimalik teostada iseseisvalt paigaldust. Samuti on võimalus tellida paigaldust meilt.
Paigalduse hinnad on toodud toodete juures. Angaari paigaldusele lisandub transpordi kulu, sõltuvalt paigalduse asukohast ja angaari suurusest.

Paigalduse hinnad leiate toodete juurest!

Angaaride saatmine

Angaarid saadetakse transpordi firmaga. Angaaride saatmisel on vajalik kliendi juures mahalaadimise tehnika. Teine võimalus on saata veoautoga, millel on peal kraana. Kraanaga auto hind on suurusjärgus 1,2EUR/km arvestades vahemaad Tartu-sihtpunkt-Tartu.

 

Paigalduse tingimused

Pinnas

Paigalduseks peab olema ettevalmistatud võimalikult sirge pinnas. Selleks, et tagada tendi võimalikult sirge pind, ei tohi paigalduspinnal olla kõikumisi. Kõikumiste intervall sõltub angaari suurusest.

Paigalduse hind sisaldab paigaldust tavalisele pinnasele. Kui on tegemist kivise pinnaga, kus on tarvis löökvasarat ja puurimist, siis lisandub paigaldusele 75-150EUR sõltuvalt angaari suurusest ja puurimise raskusastmest.

Juurdepääs

Paigalduseks peab olema võimalik autoga angaari juurde saada. Suuremate angaaride puhul on vajalik korvtõstukiga juurdepääs ja angaari sees liikumine.

Elekter

Pinnase sisse puurimiseks ja löökvasaraga vaiade sisse löömiseks on vajalik elekter. Väljavõtte koht mitte kaugemal kui 50m. Kui elektrit kohapeal ei ole siis lisandub generaatori rendi hind.

Tendi paigaldus

Tendi paigaldamine toimub nii, et tent tõmmatakse nööridega kogu ulatuses üle kaarte. Seega pikemate hallide puhul on tarvis lisatööjõudu, et PVC ühtlaselt üle tõmmata. Tendi tõmbamiseks vajalik hulk inimesi tuleb Teil endal leida. Inimeste arv täpsustatakse vastavalt angaarile ja on minimaalselt 2 inimest.

Angaari põlle kindlustamine

Angaari maapinnaga kokkupuute kohal üleulatuv äär tuleb katta 20-30cm kruusa või mõne muu materjaliga. See on vajalik selleks, et tuul ei pääseks alt sisse ja ei lõhuks tendi serva. See töö ja materjal ei kuulu paigalduse hinna sisse.